Nejmodernější systém SMS VIDEO RG-SYSTÉMKamery s funkcí SMS Video představují revoluční dohledové a monitorovací systémy, díky kterým budete mít svůj majetek vždy pod kontrolou. Jedná se o inteligentní kamery, které dokáží velmi přesně a rychle vyhodnotit nadefinovanou událost. Přítomnost či pohyb osoby, rozpojení kontaktu, třeskot rozbitého skla resp. jiný zvukový projev spustí alarm následovaný odesláním výstražného hlášení na displej mobilního přístroje či PC. Po potvrzení příjmu alarmu si můžete okamžitě prohlédnout inkriminovaný videozáznam, případně ihned přepnout na kameru a sledovat „živě“ to, co se ve sledovaném prostoru právě odehrává.Unikátní funkce SMS Video

Do 5 sekund od poplachové události obdržíte přímo na displej vašeho mobilu hlášení o alarmu s možností okamžitě přehrát videozáznam.


Vysoká kvalita obrazu

Kamera nabízí velmi kvalitní obraz v rozlišení 1.3 Megapixel HDTV 720p, což uživatelům umožňuje snadnější rozlišení drobných detailů. Kamera poskytuje velmi čistý a přirozený obraz, jehož podání je kvalitnější než obraz ze srovnatelných kamer jiných výrobců.


Multi-platformní dálkový dohled a správa

Kamera je plně kompatibilní s mobilními zařízeními typu iPhone / iPad / iPod / Android / Galaxy Tab. Vzdálenou správu je také možné provádět přes IE 6.0 a výš (OS Windows), případně s částečným omezením i přes jiné www prohlížeče.


Možnost přehrání vybraných záznamů

Kamera obsahuje slot pro SD kartu pro ukládání videozáznamů, které je možno následně jednoduše vybírat a přehrávat. Kamera tak může fungovat jako samostatný bezpečnostní systém. Záznamy je možno přehrávat přes jak přes mobilní zařízení tak i přes PC.


Jednoduché nastavení a ovládání

Kameru je možné jednoduše spravovat a ovládat přes HTTP rozhraní. Při prvním nastavení může uživatel využít i funkci "Průvodce rychlým nastavením". Pohyb v nabídce je velmi intuitivní a velmi rychle jej zvládne i běžný uživatel.


Integrované bezpečnostní prvky
PIR detektor

Kamera obsahuje integrovaný PIR detektor s možností nastavení citlivosti a doby, po kterou má být detektor aktivní. Následně na základě jeho činnosti je možno ovládat pořizování záznamů alarmových událostí, zasílání SMS Video hlášení. 


mikrofon

Vysoce citlivý mikrofon, slyšíte zvuky v jak naživo tak v záźnamu


Reproduktor

možnost připojení reproduktoru pro funkci (mluv na zloděje)


Ukázka systému


1ks Cena od: 8 950,- bez DPH

5ks Cena od: 39 990,- bez DPH