Centrální pult

 

Podpora více monitorů

Systém podporuje práci s více monitory, přičemž každý je možné nastavit na libovolný pohled a funkci (živý obraz / záznam). Právě proto je tento systém ideálním řešením pro větší instalace, kde obsluha potřebuje pracovat s větším počtem kamer, které je nezbytné umístit na více obrazovek.

Souběžné nahrávání / nahrávání při selhání

Větší systémy často vyžadují lepší ochranu proti selhání serveru, sítě, disků atd.. Centrální pult podporuje dvě možnosti pokročilého zástavního nahrávání, které zaručí nejvyšší bezpečnost ochrany záznamu.

Pomocí multicastu je možné kamery nahrávat na více serverů bez zbytečného přetížení sítě. Multicast nevytěžuje síť při vícenásobném připojení.V případě výpadku hlavního systému je možné nastavit sekundární resp. terciální server, který spustí nahrávání v případě selhání hlavního serveru.

Jedinečná technologie mazání

Pro každou kameru lze nastavit jedinečnou technologii mazání. Díky této technologii je možné neustále nahrávat v nejlepší možné kvalitě s nejlepší snímkovostí. Po nastaveném čase se v záznamu promaže polovina snímků z níž je možné znovu promazat další polovinu snímků.

E-mapy, webstránky

Systém umožňuje vložit místo kamery i stránky. Díky tomu dokážete do systému připojit různé jiné síťové systémy - přístupový systém, docházkový systém, analogový systém atd. E-mapa je interaktivní s možností nastavení jednotlivých snímacích úhlů kamery.

Jednoduché ovládání

Všechny základní ovládací prvky najdete přímo na horní liště, takže vůbec nemusíte vstupovat do menu softwaru. Systém je kompletně přeložen do slovenštiny a češtiny a tak není problém s obsluhou systému.


Automatický upgrade kamer a klientů

Přidávání kamer do systému funguje automatickým vyhledáním kamer v lokální síti, a pokud uživatel potvrdí připojení do systému, tak se spustí automatický upgrade firmwaru kamer, který je součástí každé serverové instalace. Uživatel vůbec nemusí do procesu upgradu zasahovat. Taky klientská část automaticky zjistí, že existuje nová verze a po potvrzení se nainstaluje ze serveru.


Rozpoznávání SPZ

Systém má integrovaný plugin pro rozpoznávání SPZ, přičemž poskytuje přímé vyhledávání záznamů na základě RZ. Stejně je možné importovat seznam SPZ, které spustí předem nastavené akce. Samozřejmostí je podpora všech světových SPZ.


Mobilní přístup

  • podpora pro iPad, iPhone 4, 3GS, 3G a iPod touch
  • živý obraz a záznam z více serverů
  • možnost nastavení různé kvality pro 3G a WIFI
  • podpora PTZ kamer
  • podpora digitálního přibližování