O firmě


Společnost RG-SYSTÉM se zabývá IT technologiemi, zabezpečovacími a kamerovými systémy a elektroinstalacemi. Našim klientům nabízíme rozsáhlé služby od prodeje a servisu PC a PC příslušenství až po instalace a servis kamerových a bezpečnostních systémů a elektroinstalací.

Naším cílem je připravit našim zákazníkům takové zázemí a komfort, který přinese zákazníkovi náskok před konkurencí. Neděláme běžné a vyzkoušené projekty, hledáme stále nové cesty a možnosti.

Jsme mladá a dynamická firma, náš tým tvoří tvůrčí a vysoce spolehliví lidé, kteří získali bohaté zkušenosti jak v čechách, tak v zahraničí


Oceňujeme otevřené, přátelské a kooperativní vztahy s našimi klienty. Stavíme na kreativním myšlení. Vše, co děláme, děláme svědomitě a s nadšením. Stojíme si za kvalitou své práce, garantujeme cenu i termíny. Důvěru si získáváme zaujetím pro každý projekt a úspěchem, který vám přináší.

Najít a navrhnout nejlepší řešení předpokládá dokonalé porozumění. Proto s vámi hodně mluvíme, pozorně vás posloucháme, ptáme se a chceme odpovědi. Výsledkem je skvěle odvedená práce.